Informacje o banku HSBC

HSBC należy do największych instytucji bankowych i finansowych na świecie. Obsługujemy ponad 40 mln klientów, którym świadczymy usługi o zasięgu globalnym w czterech sektorach: bankowość detaliczna i zarządzanie aktywami, bankowość komercyjna, bankowość globalną i usługi skarbowe oraz globalna bankowość prywatna. Prowadzimy działalność w 64 krajach i terytoriach w Europie, w regionie Azji, na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej oraz w Ameryce Północnej i Ameryce Łacińskiej.

Chcemy być obecni w regionach, które się rozwijają, umożliwiać klientom wykorzystywanie szans, wspierać firmy i całe gospodarki, a także pomagać ludziom w spełnianiu marzeń i osiąganiu celów.

Akcje HSBC Holdings plc są notowane na giełdach w Londynie, Hongkongu, Nowym Jorku, Paryżu oraz na Bermudach. Akcje znajdują się w rękach około 197 tys. akcjonariuszy z 130 krajów i terytoriów.

HSBC w Polsce

Bank HSBC istnieje w Polsce od 1990 roku. Dowiedz się więcej na temat działalności banku, struktury zarządu i oferowanych usług.

Kariera

Oferujemy wiele różnych i ciekawych możliwości rozwoju zawodowego na każdym etapie kariery. Znajdź oferty zatrudnienia w Twojej okolicy.

Nasza firma

Dowiedz się więcej o banku HSBC, w tym o profilu naszej działalności, naszych wartościach, historii i strategii.

Relacje z inwestorami

Obecni i potencjalni inwestorzy mogą uzyskać informacje na temat finansów Grupy HSBC na naszej firmowej stronie internetowej. Uwaga: dostępna jest wyłącznie wersja angielska.

Opuszczasz domenę:
about.hsbc.pl

Regulaminy witryn zewnętrznych różnią się od regulaminu i polityki prywatności obowiązujących na naszej witrynie.Następna strona zostanie otwarta w nowym oknie lub w nowej karcie przeglądarki.

Informacje prawne | Polityka plików "cookies" | Ochrona prywatności