Informacje o banku HSBC

HSBC należy do największych instytucji bankowych i finansowych na świecie. Grupa HSBC zapewnia dostęp do kompleksowych rozwiązań finansowych ponad 40 milionom klientów na całym świecie. Oferujemy usługi obejmujące bankowość korporacyjną, bankowość globalną, oraz bankowość prywatną połączoną z międzynarodowym zarządzaniem majątkiem. Prowadzimy działalność w 64 krajach i terytoriach w Europie, w regionie Azji, na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej oraz w Ameryce Północnej i Ameryce Łacińskiej.

Nasz cel – otwarcie świata pełnego możliwości – stanowi podstawę naszych działań. Korzystamy z naszej wyjątkowej wiedzy, umiejętności, szerokiego zakresu doświadczeń oraz perspektyw, by otwierać nowe możliwości dla naszych klientów. Łączymy ludzi, pomysły oraz kapitał, wspierając postęp i rozwój, aby pomóc tworzyć lepszy świat – dla naszych klientów, pracowników, inwestorów, społeczności, a także całej planety, na której wszyscy razem żyjemy.

Akcje HSBC Holdings plc są notowane na giełdach w Londynie, Hongkongu, Nowym Jorku oraz na Bermudach. Akcje znajdują się w rękach około 194 tys. akcjonariuszy z 130 krajów i terytoriów.

Więcej informacji o HSBC znajdziesz na stronie internetowej

HSBC w Polsce

Bank HSBC istnieje w Polsce od 1990 roku. Dowiedz się więcej na temat działalności banku, struktury zarządu i oferowanych usług.

Kariera

Oferujemy wiele różnych i ciekawych możliwości rozwoju zawodowego na każdym etapie kariery. Znajdź oferty zatrudnienia w Twojej okolicy.

Nasza firma

Dowiedz się więcej o celu, wartościach i strategii banku HSBC; poznaj naszą historię oraz zobowiązania dotyczące zrównoważonego rozwoju.

Relacje z inwestorami

Obecni i potencjalni inwestorzy mogą uzyskać informacje na temat finansów Grupy HSBC na naszej firmowej stronie internetowej. Uwaga: dostępna jest wyłącznie wersja angielska.